East Coast Prep Prospect Placements

 

 

 

MYLES HARTSFIELD - Ole Miss

 


 


 

 

 

JASON SMITH - Marshall



 

ALEX STARZYK -Temple

 

 f

 

 

 

MARCUS BROWN - Cincinnati

 



 

 

 

Delvon Randall -Temple

 

 

 

PETER CVJANOVIC -  Illinois

 

 

 

Logan Plantz - Notre Dame

 

 

 

Oge Udeogu Iowa State

 

 

 

SAM FRANKLIN - Temple

 


 

 

TALIB ABDUR-RAOOF - Rutgers

 

 

 

JOE TUTELA - Buffalo

 

 

 

 

NICK FERRARI-SMITH - Old Dominion

 

 

MIKE MCGINNIS -  University of Miami


 

 

 

JOEY CIAMPAGLIONE -  Temple


 

JEREMY RODRIGUEZ - University of Massachusetts

 

 

SEAN YOUNG - Central Florida

 

 


 

 

 

JORDAN FISKE -  University of Massachusetts


 

 

JAY HARRIS -  Western Michigan


 

COLINN EARLY - Columbia


 

BRANDON BRYANT -  Lafayette


 

 

 

Zeimher Brown - Maine

 

 

 

 

Grant Westbrook - James Madison

 

 

 

TJ BRUCE - James Madison


 

 

 

TRAVIS JOHNSON - The Citadel

 


 

 

JUSTIN SIEJK - Wagner

 


 

 

 

MARCUS BARNES - Wagner

 


 


 

 

 

CARLOS TEIXEIRA - Central Connecticut State

 

 

 

Chris Tinkham - Central Connecticut

 

 

 

DWIGHT LOMAX -  Central Connecticut



 

 

 

TANNER KINGSLEY - Central Connecticut

 


 

 

NICK MARSILIO - St. Francis


 

 

 

Ronnie Peterson - Savannah State

 

 

MICKEY MACIUS - Austin Peay

 

 

 

 

Christian Wagar - Monmouth

 

 

 

 

LEOMONT EVANS - South Carolina State

 


 

 

ANDREW ROCHE - Sacred Heart


 

CORY COLDER - East Tennessee State


 

 

JUSTIN AUER - Jacksonville

 

 

AUSTIN LEACH - Jacksonville
 

 

RYAN GALLOWAY - Coastal Carolina

 

 

ASHTON GRANT - Assumption


 

 

KYLE CONTRERAS - Assumption


 

 

 

TOA LAVATAI - Valdosta State



 

 

 

 

Kyle Matejko - Northern Michigan

 

 

 

TAJH EADDY - Peru State


 

 

 

Denzel Hatcher - Northern Colorado

 

 

 

 

DYLAN SMITH-BROOKS - Shippensburg State

 


 

 

 

 

 

Tyler McDonough - Merrimack

 

 

 

 

Patrick Hicks - Merrimack

 

 

 

 

Hunter Sallila - Merrimack

 

 

 

AARON MACK - Merrimack

 

 

 

 

TERRELL HUFF -  Merrimack



 

 

JARIAN BROWN -  Merrimack



 

 

 

JACQUI MARTIN - Merrimack

 

 


 

 

 

TROY KAY -  Saint Anselm

 


 

 

DEVON DAVIS - Southern Connecticut


 

 

ZACHAREY MCNUTT -Southern Connecticut


 

 

 

DAVID SPEARS - Southern Connecticut



 

 

 

 

KEVIN PETIT-FRERE - LIU Post

 


 

 

MIKE CAMPBELL - LIU Post

 


 

 

 

ASANTE DYER - LIU Post

 


 

 

JOE LACEY -  LIU Post

 


 

 

RAY MCDOUGAN - Bloomsburg University


 

 

 

KIERON SMETHERS - Bloomsburg University


 

 

 

Reggie Ware - West Virginia Wesleyan

 

 

 

 

 

Mike Rizzuto - Edinboro

 

 

 

Ethan Upperco - Edinboro

 

 

JOSIAH VINE -  Alderson-Broaddus

 


 

HAROLD BLADES -  Alderson Broaddus University

 


 

 

DAMAN ROBINSON -Glennville State


 

 

 

Deshaun Morris - Glenville State

 

 

 

ANTHONY TRAVISANO - East Stroudsburg

 

 

 

KADE CLAYTON - Henderson State

 



 

 

 

 

COLTEN BROOKENS - Fairmont State



 

 

 

 

NOAH RILEY - Whitworth

 

H


 

 

 

Walter Fletcher - Randolph Macon

 

 

 

 

JAMES SMITH - Randolph Macon

 

 

 

 

JOE HAKIZIMANA - Dean College

 

 


 

 

 

 

CHRIS LARGHI - Dean College

 


 

 

 

RICHARD HARRIS - Dean College

 


 

 

 

 KYLE JOHNSON - Dean College

 


 


 

 

 

JARED LOUF-WOODS -  UMass-Dartmouth


 

 

DEUCE ATKINSON -  Western Connecticut


 

 

 

JATWAN JONES - Lackawanna



 

 

 

JOSEPH JOHNSON -  Arizona Western


 

 

JOVAN JOHNSON - Iowa Western


 

JAY WESTRAY -  Louisburg College